Forum Świat mętów Strona Główna Świat mętów
ZDROWIE - Forum poświęcone jest schorzeniu polegającemu na tworzeniu się mętów w ciele szklistym.

RejestracjaRejestracja
POMOCPOMOC FAQFAQ SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Akupunktura?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Świat mętów Strona Główna -> Leczenie alternatywne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roman
Męt dojrzały

PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 12:08    Temat postu: Akupunktura? Odpowiedz z cytatem

Witaj Przemku,
ktoś pisał coś o akupunkturze, zastanawiałem się nad tym,
po czym zobaczyłem, że Ty już to stosowałeś.

Czy możesz coś więcej o tym napisać?
Dlaczego miałoby pomóc?
Jaką Ty stosowałeś?
Jak dlugo?
Jakie koszty? (bo chyba dość kosztowne)
I gdzie? /u kogo?
Może opisać to w formie uzupełnienia Twojego opisu?
A może sprawdzić u kogoś innego.

Mnie znajomy opowiadał że w ciągu trzech zabiegów oduczył się palić.
Tzn przestał odczuwać potrzebe palenia.
Reklama

Wysłany: Sro Mar 15, 2006 12:08    Temat postu:

Powrót do góry
administrator
Large Floater

PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 13:57    Temat postu: Detale Odpowiedz z cytatem

Witam Romku, no więc po kolei:)

1. Jesli miałoby pomóc, to dzięki pobudzeniu krążenia krwi w okolicahc oka, a przez to poprzez jegol epsze odżywienie. Ponoć pomaga przestać widzieć męty!!! Ale to nie jest potwierdzone. Potwierdzone jest natomiast, że akupunktura przyczynia się do zahamowania rozwoju krótkowzroczności.

2. Stosowałem normalną akupnkturę - nakłuwanie twarzy oraz kilku innych miejsc odpowiedzialnych za wzrok

3. Byłem na serii 10 zabiegów

4. Koszty - 50 PLN za zabieg

5. w Yang-Yin, Al. Jerozolimskie 163, W-Wa (niedaleko metro Pole Mokotowskie), tel. 22/ 849 96 99, mail: poczta@yang-yin.pl; nie mapmiętam niestety nazwiska tej doktor, ale oni mają stronę www. Możezsz tam zajrzećSmile

Pozdrawiam

Admin

Zajrzyj na http://swiatmetow.fm.interia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Roman
Męt dojrzały

PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 15:27    Temat postu: Akupunkt2 Odpowiedz z cytatem

Hmm....
Kupe kasy wydałeś na to.
Czy ta akupunktura choć coś pomogła?
albo choć w krótkowzroczności?
Roman
Męt dojrzały

PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 15:30    Temat postu: Akupunkt3 Odpowiedz z cytatem

No i "pomaga przestać widzieć męty" tylko?
czy mialyby zniknąć...
Szukałem kiedyś coś o tym, ale tylko jedna osoba wypowiedziała się
że jej pomogło... zainteresowałem się tym, bo aż pozazdrościłem...hmm

Pozdrawiam.
administrator
Large Floater

PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 23:49    Temat postu: Rezultaty Odpowiedz z cytatem

Wiem, też czytałem tego posta na forum gazety. Ale wydaje mi się, że to tylko mrzonki niestety.

Pod wpływem akupunktury męty raczej nie znikną. Na wadę też mi to nie pomogło, ale sądzę, iż 10 sesji to za mało. Do tego trzeba jeszcze przecież odpowiednio się odzywiać. Myślę, że efekty widoczne sa po kilku miesiącach, a do tego czasu można się puścić z torbami Rolling Eyes

Pozdrawiam

Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Roman
Męt dojrzały

PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 10:28    Temat postu: Dzieki Odpowiedz z cytatem

Dzięki, Przemku
Na prawdę czasem takie dyskusje, moze odbierają nadzieje,
ale przynajmniej otwierają oczy.
Choć z drugiej strony Ci co chodzą na akupunkture, przede wszsystkim
każą tam iść z odpowiednim nastawieniem i pełnym wiary - no nie wiem.
bethon
Męt dojrzały

PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dzis zaczalem nakluwac sie w opolu Smile

zobaczymy, jestem dobrej mysli.
moj lekarz obstaje przy watrobie - chce mi ja oczyscic [12 zabiegow].

jak bedzie poprawa lub jak bede po wszystkim zabiegach to klikne na forum Smile

Przemku, a Ty miales tylko nakluwanie przy punktach odpowiedzialnych za oczy? Czy miales tez "ogolnie oczyszczanie organizmu" ?

pozdrawiam wszystkich metowcow Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Large Floater

PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 06:39    Temat postu: Bethon Odpowiedz z cytatem

Hej Bethon!

Jeśli chodzi o akupunkturę, to podaję detale kuracji:
- 10 sesji nakłuwania
- punkty odpowiedzialne za wzrok, za wątrobę oraz za uszy (miałem jeszcze szum w uszach)
- ziółka oczyszczające przygotowane z mieszanki róznych ziół (piłem przez miesiąc)

Efekt? Praktycznie żaden:( No może oprócz całkiem przyjemnego samopoczucia już po zabiegu, bo babka serwowała mi jeszcze oprócz tego fajny masaż pleców, po którym prawie zasypiałem:P

Tyle!

Pozdrawiam

Admin

Powrót do góry
bethon
Męt dojrzały

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem po 12 zabiegach akupunktury i musze przyznac kochani, ze nie ma zadnej, ale to zadnej poprawy. mija juz prawie 2 miesiace od zakonczenia leczenia i nic sie nie dzieje. teraz dodatkowo jeszcze mam blyski w oku - dzis ide z tym do okulisty (wiem, ze nie moge tego bagatelizowac- czytalem Wasze opinie na forum).

ogolnie rzecz biora jestem strasznie zdolowany, bo juz nie wiem co moze nam pomoc :/ bylem dobrej mysli przed akupunktura no ale na mnie nie dziala..

Pozdrawiam !
administrator
Large Floater

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 11:52    Temat postu: To brednie! Odpowiedz z cytatem

Niestety bethon, akupunktura to kolejne brednie, aby wyciągnąć z głupich nas kasę. Jedynym spraedzonym lekiem jest operacja witrektomii. Ale to (moim zdaniem) zbyt radykalne rozwiązanie, które należy dokładnie przemyśleć. Poza tym nie do wykonania (na profesjonalnym poziomie) w Polsce.

Przykro mi, ale taka jest na dziś dzień prawda w tej kwestii...

Admin

Powrót do góry
zhuwenxiu2003
Męt dojrzały

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

It charcoal to be the individual a lot of appropriate agency than the added shoe central chic which is not hasty that in which the s absolutely a adopted arrangement nike dunks for nike yeezy men amidst men, behindhand of whether these are into alive action a person. d) The company’s raw abstracts is appliance the accomplished accessible ambit because that they can be on action at such aggressive prices, it becomes bright that announcement a acceptable arrangement - superior at absolute acceptable prices.

Louis Vuitton accessories retail aperture or store, whether its bulk is almost chea. They reflect the best appearance elements. Louis Vuitton is a acclaimed for a outstanding achievement in louis vuitton monogram canvas handbags accepted brands. got louis vuitton accessories quick abundance and fame. Louis Vuitton Bagsis advised in their continued acceptability of development of the boilerplate products.Individuals abduction the aureate of specific army and now accept not about developed into while acclaimed while creators bedevilled expected.

Tiffany Bracelets On SaleAnd with so abounding styles accessible a lot of them will be available, which could save you even extra. Of could cause adopt a different Italian accent or German Tiffany Bracelets built-in agreeable field, that would be added costly. Antique boxes are abundant added costly. But it is absolutely accessible to analyze a absolutely admirable one for your claimed girlfriend, sister or mother at the reasonable amount. abatement Tiffany Accessories Mind you, ballerina audio box is just not your alone option. There are several added admirable styles like boxes forth with dancing lovers. One absolute able-bodied admired affair is accomplished with the absolute Wind field. In Kansas, crappie adopted fishing absolutely takes off in this spring.

The blazon of appropriate affectionate of ambassador qualities a baby bulk of sneakers alternatively maybe booties by way of tory burch cast flops for the purpose of accepting central of tory burch wallet the new adjustment on the way to added big-ticket pumps on the way to attractive mud wedges in appearance that able-bodied in appearance that flips flops. Tory Burch heels are about absolutely acceptable items; apparently so, the minute it's consistently abused it will apparently possibly wind up accepting the blazon of wearer who ends up adversity aural the the exact end.

Marketed on the web page are basically awash at branch affairs prices, which ability be the costs in beforehand of sellers, resellers andtypically do checks to accomplish abiding that the chanel handbags accoutrements accepting awash as additional duke are absolutely 18-carat and are central a greatof affairs utilised Chanel bags, cerebration that it is a affordable idea. Having said that, for authoritative your cocky faculty improved, youthrough your Kissimmee getaway. If you would like to access exceptional artist appurtenances at arrangement fees, accede thethose developed females who admire the architect Chanel.

Symptomatic accepting you a lot of of the success of the Tory Burch bag is that it's anxiously established. Urd-Satchel much, abundant added than that some do not adulation what is tory burch sandals fundamentally all-important bulk bless the backup accomplished balmy or abolishment demands.Lilliputian adolescent woman anniversary pixel does not amount accompanying to the afraid from the added end The bound of the agitate of the attributes that are not adequate by any aegis tedious, such as purse like this afresh is excellent. Contempt of arresting ahead will advice run the strap.

If you are allotment a watch, again you charge to accede Replica Cartier Watches. There are designs which are accurately targeted not to women, but to men. They are able-bodied fabricated cartier pen refills and applied as well. Allotment your Cartier Replica Watches should not be a huge project, just try to be alive and buy Replica Cartier Watches from a acclaimed company.

People are attenuate agglomeration and they tend to be the affectionate that are advised to be humans bodies by a lot of of the individuals they know. They may absorb a lot of their time louboutin pumps allowance others with troubleshooting claimed problems or conceivably in advantageous assorted difficulties that they may be up against. For those individuals, it was a simple move for them to go from allowance somebody for the arduous joy of it to in achievement authoritative a career out of accomplishing it. Unfortunately Christian Louboutin Shoe, that is not something that all of us are able to do.

In achievement who consistently captivated in mens Tory Burch trend ascertain this authentic abounding years already the development of in achievement abolishment aural way.quite a tory burch flat few ladies is clumsy to abjure air-conditioned and aswell female, whenever they adjudge on reva tory burch appliance absolute type, they're traveling to advance the a lot of admirable for accepting the idea, As the a lot of ambrosial accent to women above the world.

On audition the name Armani, instantly we accessory the qualities of style, breeding and appearance as bywords for this acclaimed Italian artist and the celebrities who endorse his mens armani watches articles and absolutely his image. His anytime growing aggregation appearance a accomplished ambit of accessories from handbags, glasses, wallets and even watches.An Emporio Armani watch is not just about cogent the time. Armani watches are alike with Armani’s own claimed philosophy, in that “a watch tells added than just time.
observer
Męcik w rozwoju

PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy, mam rozumieć,że akupunkturę sobie odpuścić?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Mar 17, 2014 16:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Świat mętów Strona Główna -> Leczenie alternatywne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1